Gardenia 2016

with Brak komentarzy

Przystanek GARDENIA 2016, czyli wiosna nadchodzi

W dniach 25-27 lutego 2016 roku odbyły się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. I my tam byliśmy, prezentując swoje nowe produkty.

Z roku na rok targi podnoszą swoja rangę. W tym roku odwiedziło je ok. 26 tysięcy osób. W gronie odwiedzających Targi GARDENIA spotkać można właścicieli i pracowników hurtowni, centrów, sklepów ogrodniczych, osoby odpowiedzialne za tereny zieleni miejskich, architektów krajobrazu, przedstawicieli firm wykonujących ogrody, właścicieli gospodarstw ogrodniczych i szkółkarskich, a także miłośników ogrodów, ukwieconych balkonów.

Co jest celem targów?

Mają one udzielić jak najbardziej wszechstronnej odpowiedzi na pytania: Jak udoskonalić sprzedaż asortymentu ogrodniczego? Gdzie szukać informacji na temat najnowszych trendów i odpowiednich warunków do nawiązania kontraktów biznesowych? Kiedy skutecznie promować nowości w produktach i usługach?

Golinska.com na targach

Nasza nowa oferta to umożliwienie zakupu roślin przez internet.

Udostępniliśmy dla naszych Klientów bazę z ponad 4000 różnymi odmianami roślin. Oferty zebrane zostały z ponad 350 różnych gospodarstw szkółkarskich.

Po wpisaniu w wyszukiwarce nazwy łacińskiej wyskakują nam wszystkie możliwe dostępne rośliny z naszego zapytania.

Oprócz opisu rośliny (wiek, rozmiar, wielkość pojemnika itp. ) , widzimy również ich dostępność oraz cenę.

Żeby móc korzystać z serwisu Rośliny ON-LINE jedyne co trzeba zrobić to wysłać do nas zapytanie z prośbą o nadanie loginu i hasła.

Korzystanie z bazy jest całkowicie darmowe. A ceny które Państwo widzicie zawierają koszty transportu do Wrocławia gdzie znajduje się nasza baza.

Pobyt okazał się owocny. Zawarliśmy nowe kontakty biznesowe, ale także towarzyskie. Bo przecież nic tak nie pomaga w prowadzeniu zielonego biznesu, jak sympatia i uśmiech na twarzach partnerów i zleceniodawców.

 

 


 

Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach Gardenia 2016 w Poznaniu.

 

Czekamy na państwa na Gardenii

Gardenia_Golinska_2016_2
Gardenia_Golinska_2016_ZUH
gardenia_golinska_4

 

 

Będziecie mieli Państwo możliwość zapoznania się z naszym najnowszym dziełem, mianowicie z prostą i wygodną w obsłudze platformą zakupową dla drzew i krzewów.

Proponowane przez nas rozwiązanie  może zdecydowanie ułatwić Państwu codzienną pracę związaną z wyceną i zakupem materiału roślinnego.

Pozdrawiam
koordynator projektu rośliny on-line

Mapka dojazdu w załączniku na dole strony

Kiedy: 25-27.02.2016

Pawilon nr 3

Stoisko nr 55

Link do wydarzenia: http://gardenia.mtp.pl/pl/

 

 

Gardenia 2016 Golinska